Новини

Створено: Неділя, 24 вересня 2017, 16:02

Одні з головних функцій сучасного зоопарку, які принципово відрізняють його від звіринця минулого сторіччя, це  забезпечення оптимальних умов утримання тварин та просвітницька робота. Саме вони покладені в основу ідеї створення нового експозиційного комплексу «Мадагаскар» у Черкаському зоопарку.

Павільйон «Мадагаскар» створений для того, щоб ознайомити відвідувачів з самобутньою фауною найвідомішого в світі острова. Тут ви можете побачити та поспостерігати за лемурами ката, променистими черепахами, пантеровими хамелеонами, денними геконами, мадагаскарськими тарганами і рідкісною свиноносою мадагаскарською змією. Експозиції «Мадагаскар» створенні, в першу чергу, для комфортного існування видів, тому зоопарк врахував усі умови утримання тварин.  В літній період тварини мають змогу вийти в зовнішній вольер, вкритий металевою сіткою. Співробітники  зоопарку не випадково використали металеву сітку в якості матеріалу вольеру: на відміну від скла, вона пропускає повний спектр сонячного світла, так необхідного для денних плазунів Мадагаскару. Лемури утримуються в великому вольері, верх якого теж вкритий сіткою. Для протидії сніговому навантаженню, легка і ажурна металева конструкція вольеру представляє собою міцний силовий кронштейн. Крита частина павільйону «Мадагаскар» несе декілька функцій. По-перше, вона забезпечує тінь, яка прибирає відблиски скла вольер і спостереження за тваринами стає більш комфортним. По-друге, вона створює затишні умови для відпочинку відвідувачів, які мають змогу посидіти на чудовій лаві, виготовленній з розпиленного навпіл стовбура старого дерева.

Інформація та фото використано з http://biotope.kiev.ua/2017/09/13/vidkrittya-novo%D1%97-ekspozici%D1%97-madagaskar-v-cherkaskomu-zooparku-11-09-2017/