Новини

Створено: Четвер, 12 жовтня 2017, 22:36

Територія зоопарку буде поділена на 14 зон, серед яких з'являться абсолютно нові. Кельнський зоопарк пообіцяв двох молоденьких жирафів, які будуть рости вже в своєму власному будинку. Будинок жирафів повинен вийти функціональний і для вихованців, і для відвідувачів.

Абсолютно унікальний буде будинок мавп, де, до речі, з'являться абсолютно нові види приматів, яких в Харкові ще не було. Більш того, до Харкова приїдуть пінгвіни, білі ведмеді (поки у зоопарку тільки один білий ведмедик) - для них будуються спеціальні вольєри і басейни.

Вхід до зоопарку буде безкоштовним абсолютно для всіх. Це унікально - жодне місто Європи такого не робить. Харківський зоопарк - НЕ акціонерне товариство, не приватна фірма, а власність міста. І місто вирішило: сьогодні зробити для харків'ян зоопарк безкоштовним.

Ще на території зоопарку з'явиться «Океанаріум» - тобто створюється ще одна комунальну власність міста. Це абсолютно унікальне явище для сухопутного Харкова. Зоопарк вже приступив  до його будівництва. «Океанаріум»  буде платним, оскільки це досить дорогий проект. Але оплата буде цілком доступною.