Новини

Створено: Субота, 14 жовтня 2017, 17:43

В чилійському місті Ранкагуа працює перший в Латинській Америці зоопарк Safari Lion Zoo, де в клітках сидять не звірі, а самі відвідувачі. Ідея такого своєрідного атракціону полягає в тому, щоб люди могли побачити тварин в їх природному середовищі існування. Всім бажаючим надається можливість наблизитися до левів на максимальну близьку відстань і покататися по території в автобусі з міцної сталевої решітки - по суті, єдиної перешкоди, що відокремлює глядачів від тварин.

Привернути увагу диких кішок може тільки свіже м'ясо, яке відвідувачі повинні захопити з собою. Відчувши запах м’яса, хижаки встрибують на автобуси-клітки, ходять по ним і з цікавістю розглядають людей. Годувати тварин через решітку заборонено, а фотографувати і навіть торкатися зовсім не забороняється. Але це заняття тільки для самих безстрашних, адже в Safari Lion Zoo вихованці відчувають себе абсолютно вільними і їх поведінка абсолютно непередбачувана.

Інформацію і фотографії взято з https://www.adme.ru/zhizn-zhivotnye/v-etom-zooparke-vse-naoborot-lyudi-v-kletke-zhivotnye-na-svobode-1294015/