Новини

Створено: Понеділок, 30 жовтня 2017, 22:16

Як живуть мешканці найстарішого та найбільшого зоопарку Польщі

Зоопарк Вроцлава – найстаріший і найбільший за кількістю тварин  в Польщі.  Там мешкають понад 7100 тварин, що представляють понад 850 видів. Понад 150 років історії і сотні тисяч відвідувачів щорічно – такі цифри, що характеризують найзнаменитіший зоопарк Польщі, Зоологічний парк Вроцлава.

Зоопарк Вроцлава – найстаріший і найбільший за кількістю тварин в Польщі, заснований в 1865 році. Зоопарк займає територію в 30 га. Зоопарк є акредитованим членом Європейської асоціації зоопарків і акваріумів (EAZA) та Всесвітньої асоціації зоопарків і акваріумів (WAZA).

У Вроцлавському зоопарку щороку з'являються нові живі експонати. За останні роки тут відкрився павільйон для бурих ведмедів, павільйони фауни Мадагаскару і Сахари, будинок метеликів, острів лемурів. У планах – будівництво океанаріуму і великого водного комплексу, призначеного для рослин і тварин, що мешкають на річці Одер.

Офіційний сайт зоопарку: http://www.zoo.wroclaw.pl/ 

Інформацію і фотографії взято з: https://gazeta.ua/articles/science-life/_pokazali-yak-zhivut-meshkanci-najstarishogo-ta-najbilshogo-zooparku-polschi/788759