Новини

Створено: Субота, 11 листопада 2017, 12:10

В ЕКЗОЛЕНДІ народились рідкісні чорно-білі лемури варі

У столичному  ЕКЗОЛЕНДІ народилися двоє рідкісних чорно-білих лемурів вари. В основному, лемури народжуються вночі, ближче до ранку.

Однак самиця Варвара вирішила народити вдень на очах у відвідувачів. Доглядачі зайшли і побачили спочатку одне маля. Вольєр закрили від відвідувачів, щоб не тривожити тварин. Через 15 хвилин побачили друге. В самиці Варвари це були перші дитинчата народжені в гнізді. У зоопарку новостворена сім'я харчується зерновими кашами, домашнім сиром, фруктами і привареними овочами. До трьох місяців дитинчата ще додатково смоктатимуть материнське молоко. В природі через два тижні самка переносить дітей і залишає їх серед гілок, тим часом сама харчуючи. 65% дитинчат лемурів варі гине в природі  через те, що малюки падають з дерев і розбиваються. Тому в зоопарку, щоб уникнути даної проблеми, співробітники розмістили сіно по всьому вольєрі, задля безпеки малюків.

Чорно-білі варі - найбільші представники сімейства лемурові. Їх вага може досягати 4,5 кг, довжина тіла - 55 см, а хвоста - 60 см.

Імена пухнастиків ще поки не придумали. Планують влаштувати голосування серед відвідувачів зоопарку і вибрати найцікавіші варіанти.

Офіційний сайт зоопарку: http://www.ekzoland.com.ua/ua/