Новини

Створено: Субота, 02 грудня 2017, 14:38

Пташенята балійскої майни, що знаходяться під загрозою зникнення, вилупилися в Чикагскому зоопарку Лінкольн-Парк (Lincoln Park Zoo)

Балійська майна є однією з найрідкісніших птахів у світі. Вважається практично вимерлю в дикій природі, і на початку 1990-х років кількість цих майн в дикій природі в обох поселень, на острові Балі в Індонезії, скоротилося до 15 особин.

Сьогодні, з появою трьох пташенят цих рідкісних птахів в зоопарку Лінкольн-Парк (Lincoln Park Zoo), з'являється надія на збереження балийских майн. За словами куратора притулку птахів Colleen Lynch, це перші успішно виведені і вирощені пташенята балійской майни в зоопарку за 12 років. Таким чином, зоопарк Лінкольн-Парк є національним лідером в розповсюдженні і збереженні цього виду.

Найбільшою загрозою для подальшого виживання птахів залишається незаконна ловля і торгівля майн по всьому світу. За останні пару десятиліть, чисельність диких майн різко коливалась і в даний час в Балі налічується близько 115 диких майн і приблизно всього 1000 вижили в неволі.

З метою збереження цього виду від вимирання в рамках Асоціації зоопарків і акваріумів в цьому напрямку співпрацюють і ведуть роботу з розведення 53 акредитованих установи. На жаль, поки зберігається велика ймовірність того, що ми зможемо побачити балийских майн лише в Зоомузея як вимерлий вид.

Офіційний сайт зоопарку http://www.lpzoo.org/