Новини

Створено: Середа, 07 лютого 2018, 12:39

Центр порятунку ведмедів «Надія» перейде під опіку Фонду Save Wild

В 2012 році FOUR PAWS почали рятувати ведмедів в Україні. У той же час в селі Березівка біля Житомира було побудовано Центр порятунку ведмедів «Надія» з метою утримання двох ведмежат, врятованих з незаконної приватної власності. З самого початку Центр порятунку розглядався лише як тимчасовий проект через обмежений просторовий ресурс.

З огляду на це FOUR PAWS негайно розпочали комплексне дослідження, щоб знайти відповідне місце в Україні, яке відповідає всім необхідним умовам для створення Ведмежого Притулку FOUR PAWS. У минулому році будівництво такого притулку нарешті розпочалося біля села Домажир недалеко від Львова, а восени цього року Ведмежий Притулок Домажир відкриє свої двері для відвідувачів.

Через обмежені можливості FOUR PAWS не зможе одночасно утримувати два центри порятунку в Україні, але, на щастя, рішення вже знайдено: притулок в Березівці продовжуватиме діяти, але під іншим керівництвом та з іншою назвою. Разом з місцевою некомерційною організацією "SaveWild Fund" було досягнуто домовленості про те, що з цього моменту Центр порятунку ведмедів «Надія» буде прийнятий під нове керівництво. П'ять ведмедів, яких FOUR PAWS врятували і утримували в Березівці, а саме: Бодя, Настя, Маша, Зоя та Юля - будуть поступово переведені в новий Ведмежий притулок Домажир протягом найближчих місяців. Тож притулок в Березівці, який тепер носить назву Притулок для ведмедів Біла Скеля (WHITE ROCK), зможе надати притулок новим ведмедям, що потрапили в біду. Це надзвичайно важливо тому, що в Україні є ще понад сотню медведів, які страждають в неприйнятних умовах утримання.

FOUR PAWS високо цінує це рішення не тільки тому, що в Україні створюється більше місць для порятунку ведмедів, але і тому, що «SaveWild Fund» погодився керувати притулком у тісній консультаційній співпраці з нами, тож професійний рівень утримання ведмедів гарантований і в майбутньому.