Новини

Створено: П'ятниця, 09 лютого 2018, 17:02

Збереження Leucogeranus leucogeranus

Leucogeranus leucogeranus – це критично зникаючий вид журавлів, з яких менше 4000 існують у дикій природі. Ці птахи проводять найдовшу міграцію за будь-якого іншого видів - пролітають понад 3200 миль від Східного Сибіру до одного озера Південно-Східного Китаю під назвою Озеро Поян та назад двічі на рік.

Оскільки журавлі живиться практично винятково на водно-болотних угіддях, то їх існування уздовж міграційного шляху птахів має вирішальне значення для їх виживання. На сьогоднішній день ці водно-болотні угіддя є під загрозою зникнення, через людський вплив, як розвиток сільського господарства та збільшення попиту на воду за рахунок збільшення людського населення.

Disney’s Animals, Science and Environment Cast і the Disney Conservation Fund співпрацюють з International Crane Foundation (ICF), щоб відвернути занепад журавлів, працюючи з місцевими зацікавленими сторонами в Китаї та Росії, щоб поліпшити управління водно-болотних угідь та розвивати екологічний екотуризм. Вони вивчають, як управляти водно-болотними угіддями на користь птахів, а також створюють можливості для туристів, щоб побачити і дізнатися про цей дивовижний вид.