Новини

Створено: Неділя, 01 квітня 2018, 12:44

Всеукраїнський конкурс дитячих науково-дослідницьких робіт зі збагачення середовища перебування тварин "Зоопарк гармонії"

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих науково-дослідницьких робіт зі збагачення середовища перебування тварин "Зоопарк гармонії". Конкурс буде проходити на базі Фельдман Екопарк (м. Харків). Конкурс проходить у 2 етапи. Роботи подаються на заочний етап конкурсу до 1 липня. В темі листа вказуйте "конкурс Зоопарк гармонії". Очний етап буде проходити в серпні. Витрати на проживання та харчування учасників та керівників делегацій в наметовому містечку бере на себе Фельдман Екопарк.

У програмі конкурсу:
• Відкритий стендовий захист - можливість поділитися сучасними поглядами на утримання тварин в неволі з відвідувачами.
• Круглий стіл для керівників груп - обмін досвідом між співробітниками різних зоопарків, що дозволить підвищити професійний рівень фахівців.
• Інтерактивна екскурсія (майстер-класи) з елементами збагачення середовища перебування тварин - демонстрація способів збагачення, які використовуються в Екопарку.
• Проживання в наметовому таборі екопарка 4 дні
1 - заїзд та реєстрація, екскурсія з активностями (Зоотеатр, Кінне шоу, мотузкове містечко, катання на конях) по екопарку, вечірнє багаття.
2 - захист робіт, круглий стіл для керівників груп, інтерактивна екскурсія, вечірнє багаття.
3 - екскурсія по Харкову, вільний час, нічна екскурсія по екопарку, вечірнє багаття.
4 - Нагородження та від'їзд.